Натяжні стелі в Києві №❶ » Багаторівневі натяжні стелі

Для створення складних конструкцій ідеальне рішення – багаторівневі натяжні стелі

Багаторівневі натяжні стелі

Відвідуючи офісні заклади, досить часто можна зустріти стелю, що піддалася дивовижному перетворенню. Багаторівнева конструкція з натяжними полотнами підсилює оригінальність, робить офісний простір неповторним і розташовує до укладення вигідних угод. Багаторівневі натяжні стелі виглядають стильно, незвично і ефектно!

За це багаторівневі натяжні стелі супроводжуються високим рівнем популярності не тільки серед підприємців, а й приватних осіб, що вважають за краще перетворити домашній простір. Досить зробити в приміщенні багаторівневу натяжну стелю, щоб зрозуміти, що це саме те, чого вам так давно не вистачало.

Багаторівнева натяжна стеля вражає не тільки оригінальним зовнішнім виглядом, але і тим, що монтується протягом декількох годин, тому з нудними ремонтними роботами, супроводжуються побілкою або фарбуванням стельового простору, власники житлових просторів з великим піднесенням розпрощалися.

Переваги багаторівневої натяжної стелі

Переваги багаторівневої натяжної стелі

Натяжна стеля, супроводжувана багаторівневой конструкцієй, складається з каркаса і плівки ПВХ. Завдяки застосуванню таких матеріалів навіть саме непривабливе і жахливе стельове покриття стає ідеально рівним і неймовірно гладким.

Фахівцям вдається в великих кімнатах склеювати між собою кілька полотен так, що виявити з’єднує шов згодом буде неможливо. Такий різновид натяжної стелі припаде до душі тим, хто закоханий в класику і не бажає змінювати свої звички.

Поряд з цим натяжні стелі також стануть оптимальним варіантом для тих, хто віддає перевагу хай-теку і іншим сучасним віянням в дизайні. Монтаж багаторівневих натяжних стель дозволить підкреслити архітектурні особливості приміщення, забезпечить візуальне розширення простору і додасть кімнаті вишуканість і шик. Дивлячись на натяжну багаторівневу стелю, ви будете відчувати тільки позитивні емоції!

Особливості монтажу

Багаторівнева натяжна стеля приховує всі недоліки основного стельового простору, в зв’язку з цим немає необхідності попередньо усувати щілини, проводити вирівнювання. Це один з плюсів, якими відрізняється натяжна багаторівнева стеля.

Щоб домогтися максимально естетичного результату, перед проведенням установки натяжного полотна важливо піддати стельове покриття деяким діям. Завдяки цьому багаторівневі натяжні стелі будуть виглядати бездоганно. Так треба:

  • зачистити і видалити сліди цвілі;
  • обробити його протигрибковим засобом.

Безумовно, монтуючи багаторівневі натяжні стелі, недорогі плівкові аналоги будуть привабливо виглядати. Вони стануть прикрасою кімнати, роблячи її світлою і естетичною. Однак ці підробки, найчастіше китайського виробництва, здатні випромінювати шкідливі речовини, що роблять негативний вплив на здоров’я людини.

Особливості монтажу

Неякісні варіанти під час експлуатації можуть стати джерелом неприємних запахів, тому відчувати себе комфортно в приміщенні не вдасться. Це може привести до нападів мігрені, послабити імунітет.

Піклуючись про себе і свою сім’ю, не слід нехтувати рекомендаціями щодо вибору плівки ПВХ. Нехай багаторівнева натяжна стеля обійдеться дорожче, але ваше здоров’я буде в безпеці!

многоуровневый натяжной потолок в спальне   многоуровневый натяжной потолок в кухне   Багаторівнева натяжна стеля у вітальні   многоуровневый натяжной потолок в большой комнате   многоуровневый натяжной потолок в маленькой комнате