Натяжні стелі в Києві №❶ » Парящі натяжні стелі

Паряща натяжна стеля – сучасний тренд №1

Паряща натяжна стеля

У процесі ремонту дизайнер, залучений до оформлення інтер’єру, створює унікальний дизайн-проект, ретельно продумуючи всі дрібниці. При цьому враховуються побажання замовника, і не секрет, що багатьом подобаються парящі натяжні стелі. Вони естетичні, справляють незабутнє враження і дуже невибагливі в побуті.

По їх периметру проходить світлодіодне підсвічування, яке і створює той самий “парящий” ефект. Створення натяжних стель з підсвічуванням не вимагає особливих витрат і часу, якщо звернутися до хороших фахівців. Професіонали продумають і запропонують різноманітні варіанти оформлення не тільки стін, але і стельової конструкції.

Парящі натяжні стелі користуються значним попитом. У них маса переваг, і замовники часто бажають втілити своє бачення комфорту саме в них. Дизайнери пропонують створювати парящі натяжні стелі тим, хто бажає бачити свій житловий простір стильним, неймовірно модним і при цьому досить функціональним.

Конструкція парящої дворівневої натяжної стелі являє собою натяжне полотно в поєднанні з оригінальним підсвічуванням, завдяки цьому безпосередньо створюється ефект невагомості.

Парящі лінії привертають увагу споживачів, викликаючи непідробний інтерес. Висока естетика парящої натяжної стелі сприяє зростанню популярності такої конструкції. За допомогою неї легко прикрасити будь-яку кімнату, зробити її неповторною і привабливою для чудесного проведення часу.

Переваги парящої натяжної стелі

Переваги парящей натяжной стелі

Паряща натяжна стеля супроводжується декількома перевагами, завдяки яким споживчий попит не тільки не вщухає, а постійно зростає.

Перевагами парящих натяжних стель є:

  • економне витрачання електроенергії, в зв’язку з цим не доведеться переплачувати, приводячи себе в непередбачені витрати;
  • оригінальність конструкції, що дозволяє реалізувати найсміливіші ідеї дизайнерів;
  • візуальне розширення простору, досягається за рахунок світлодіодного підсвічування;
  • тривалий експлуатаційний термін;
  • нескладний догляд за встановленою конструкцією.

Якщо прийнято рішення встановити парящу натяжну стелю, виключається необхідність в проведенні додаткових підготовчих робіт. Будь-яка форма стельового покриття і присутність на ньому дефектів не стануть виступати в якості перешкод. До того ж власник житлового простору зауважує навіть деяку економію коштів, оскільки немає необхідності купувати будівельні матеріали для ремонту і поліпшення стельового простору.

Використовувані матеріали

Використовувані матеріали

Для отримання дивного парящего ефекту необхідно придбати всі матеріали, запропоновані фахівцями, найнятими для монтажу натяжних стель з підсвічуванням. Ви також можете довірити цю задачу професіоналам.

У комплект парящої натяжної стелі входить плівка ПВХ, багети для кріплення і світлодіодна стрічка. Плівка ПВХ може бути матовою, глянцевою і сатиновою, тому створити унікальну парящу натяжну стелю вдається кожному, хто в цьому досить сильно зацікавлений.

Бажаючи замовити натяжні стелі з підсвічуванням по периметру, звертатися варто до справжніх професіоналів. Економія на матеріалах і роботі може погіршити отриманий результат. Так що читайте відгуки, дивіться приклади робіт і довіряйте свій інтер’єр людям з великим досвідом!

парящий натяжной потолок в спальне парящий натяжной потолок в кухне парящий натяжной потолок в гостиной парящий натяжной потолок в большой комнате парящий натяжной потолок в маленькой комнате