Натяжні стелі в Києві №❶ » Сатинові натяжні стелі

Сатинові натяжні стелі і використання їх в інтер’єрі

Сатинові натяжні стеліСатинове полотно є різновидом матеріалу, за допомогою якого вдається створювати дивовижні натяжні стелі. Вибір сатину для створення стельового полотна виправданий, оскільки такий різновид текстилю супроводжується достатньою щільністю, помірним блиском і шовковистою структурою. Найчастіше сатиновим стелях віддають перевагу ті, хто не бажає бачити покриття пафосним, надмірно яскравим і переливаються в райдужних кольорах.

Будівельний ринок рясніє достатком усіляких матеріалів, тому ризик розгубитися, не знаючи, чим відрізняється сатинова стеля від матової, дуже великий. Щоб правильно зорієнтуватися в настільки величезній різноманітності натяжних стель, розумно ознайомитися з перевагами та недоліками кожного різновиду матеріалу.

Переваги сатинових натяжних стель

Переваги сатинових натяжних стельБольшинство дизайнеров при создании проектов чаще всего предпочитают использовать именно сатиновые натяжные потолки. Свой выбор они объясняют просто:

  • Захист від пилу. Сатинове полотно має унікальну структуру, яка після спеціальної обробки запобігає проникненню пилу, і сатинова натяжна стеля завжди виглядає бездоганно.
  • Мінливе сяйво. Сатин наділений ефектом перламутру, тому зовнішній вигляд стелі буде змінюватися в залежності від того, яке джерело світла буде включено в приміщенні.
  • Зручна збірка. Монтаж сатинового стелі не супроводжується особливими складнощами. Всі роботи проводяться швидко, правда, потрібна кваліфікація, досвід і вправність.
  • Простота догляду. Стельове покриття подібного плану відрізняється простотою в експлуатації і не вимагає особливого догляду. Для забезпечення чистоти сатинової стелі досить періодично протирати його сухими серветками.
  • Довговічність. Сатинове полотно характеризується дивовижною міцністю, стійкістю, тому успішно протистоїть вигоранню і деформації.
  • Комбінування. При монтажі покриття можна комбінувати його з іншими матеріалами, наприклад – гіпсокартоном.

Судячи з відгуків, матеріал відрізняється витонченістю, візуально розширює простір, створює неповторно стильний ефект. З його допомогою легко приховати недоліки фарбування/побілки і інші дефекти поверхні.

Недоліки сатинових натяжних стель

Недостатки сатиновых натяжных потолковНа жаль, сатиновое полотно має і деякі недоліки, з якими необхідно миритися, а при небажанні – краще вибрати інший різновид стельового покриття. Особливо споживачів це не лякає, і натяжну стелю сатин вибирають багато, але ми відзначимо наявні мінуси:

  • Будучи різновидом текстилю, сатинове полотно досить просто пошкодити гострими предметами.
  • Монтаж такого полотна хоч і не вимагає багато часу, але повинен здійснюватися тільки фахівцями.
  • Також недоліком сатинової стелі є низький рівень його протистояння температурних перепадів.

Якщо перераховані вище мінуси вас не лякають, можна сміливо замовляти послугу монтажу сатинової натяжної стелі, сприяючи дивовижному перетворенню всього кімнатного простору. З нашою допомогою ваша натяжна сатинова стеля придбає блиск і стане тією самою родзинкою інтер’єру, якої вам так не вистачало.

Телефонуйте, щоб дізнатися, яка стеля краще: матова або сатинова, і замовляйте. Будемо раді втілити в життя всі ваші побажання. Наша компанія має великий досвід роботи з таким якісним і вимогливим матеріалом. Ваша сатинова натяжна стеля буде змонтована в найкоротші терміни. Дізнатися вартість та оформити замовлення можна по телефону або на сайті!

сатинова натяжна стеля в спальні   сатинова натяжна стеля в кухні   сатинова натяжна стеля в вітальні   сатиновий натяжна стеля в великій кімнаті   сатиновf натяжна стеля в маленькій кімнаті