Натяжні стелі в Києві №❶ » Матові натяжні стелі

Де можна застосувати і в чому особливості матової натяжної стелі

 

Матова натяжна стеляЯкщо виникає бажання створити цікавий інтер’єр, більшість власників житлових просторів приймають рішення створити натяжну стелю, що представляє собою полотно, закріплене на попередньо встановленому каркасі.

Найвідповідальнішим моментом в цьому випадку є питання вибору певного різновиду натяжної стелі, з огляду на наявні недоліки і їхні переваги. Глянцева або матова стеля – це два різновиди натяжних стель. Відрізняються вони своїми відбивними характеристиками.

Найчастіше матовим натяжним стелям віддають перевагу ті, хто є непохитним прихильником класики. Зовні такі стелі дуже схожі на традиційну побілку, тільки поверхня при цьому стає неймовірно ідеально рівною.

Дизайнери вважають за краще використовувати матові стелі в спальних кімнатах, створюючи при цьому обстановку, що розташовує до розслаблення, умиротворення.

Переваги матових натяжних стель

Натяжні стеліПеред відвідуванням будівельного ринку слід ознайомитися з основними характеристиками натяжних стель, в тому числі і матових. При такому підході набагато простіше зробити безпомилковий вибір.

Всі натяжні конструкції, в тому числі і з використанням матового полотна, дозволять успішно приховувати інженерні мережі, дроти. Також виключається необхідність здійснювати стомлююче вирівнювання стельового простору.

Матова натяжна стеля відрізняється тим, що її можна комбінувати, наприклад, з глянцевим полотном, в складні багаторівневі конструкції і поєднувати з профілем і елементами з гіпсокартону.

Така можливість дозволяє реалізувати будь-яку дизайнерську задумку.

Поряд з цими позитивними характеристиками існують ще додаткові переваги матових натяжних стель, властиві матовому покриттю. До них відносяться:

прийнятна вартість в порівнянні з глянцевим різновидом натяжних стель;
простота догляду;
спеціальне антистатичне покриття запобігає осідання пилу на поверхні натяжного полотна.
Матова натяжна стеля також сприяє приглушення відблисків – відбиваючись, світло не спотворює поверхню, що сприяє правильному сприйняттю стилю приміщення.

Натяжні стелі матові мають більш високу міцність, на відміну від інших різновидів натяжних стель.

Недоліки матових натяжних стель

Переваги матових натяжних стельНа жаль, не все так райдужно при виборі матових натяжних стель. Такі полотна не відображають світлові потоки, тому вони здатні швидко нагріватися.

При сильному нагріванні полотно пошкоджується. З цієї причини не рекомендується поєднувати матові натяжні стелі і потужні світильники.

Невеликим, але істотним, недоліком є ​​те, що матова натяжна стеля має невеликий вибір кольорів. Кількість варіантів часто обмежується до 8 можливих варіантів, чого не можна сказати про глянцеві стелі.

Ще одним недоліком є ​​можливість легкого пошкодження полотна при прямому зіткненні з гострими предметами.

Покупці, часто беруть саме матові натяжні стелі, так як ціна на них нижче.

А дизайнери віддають перевагу матовим натяжним стелям, так як з їх допомогою вдається створювати красиві і спокійні інтер’єри, що привертає увагу багатьох сучасних людей. Але вибір, як завжди, за вами.

матова натяжна стеля в спальні   матова натяжна стеля в кухні   матова натяжна стеля у вітальні   матова натяжна стеля у великій кімнаті   матова натяжна стеля в маленькій кімнаті