Натяжні стелі в Києві №❶ » Зоряне небо натяжні стелі

Створення унікальної атмосфери в кімнаті за допомогою натяжної стелі «Зоряне небо»

Натяжна стеля "Зоряне небо"

Прагнення бути ближче до природи притаманне багатьом сучасним людям. Вони бажають чути шум лісу, дзюрчання струмочка, дуже хочуть прокидатися і бачити чудове зоряне небо. Раніше ця мрія так і залишилася б нереалізованою. В даний час втілити її в життя стало набагато простіше.

Досить запланувати ремонт, в ході якого піддати кардинальної зміни стельову конструкцію. Для цього використовується натяжна стеляна якій до дивовижної точності з імітовано зоряне небо.

У спеціалізованих торговельних закладах можна знайти кілька варіантів зіркових натяжних стель, на поверхні яких розміщуються поодинокі зірочки, а також цілі сузір’я. Натяжна стеля зіркове небо виглядає дивовижно. Повз виставкового залу із зразками просто неможливо пройти спокійно. На дорослих накочує романтика, діти — просто в захваті!

Особливості натяжної стелі «Зоряне небо»

Особливості натяжної стелі "Зоряне небо"

Натяжна стеля з зображенням зоряного неба істотно відрізняється від інших різновидів натяжних полотен. Вона передбачає наявність хитрої системи, до складу якої обов’язково входять:

  • волокно світлове оптичне;
  • спеціальний проектор;
  • світлогенератор.

Світлогенератор фіксують на стелі, приховуючи потім натяжним полотном. Саме цей пристрій забезпечує сяйво зіркового неба натяжної стелі.

Сучасні технології не перестають дивувати навіть найвибагливішого споживача. Яскравість сяйва може регулювати сам власник житлового простору. Якщо вітається ексклюзивність, тоді на полотно вкрапляються дивовижні кристали Swarovski. Таке оригінальне вкраплення надає справжній шик блискучому стельовому простору.

Характеристики світлового оптичного волокна

Характеристики світлового оптичного волокна

Світлове оптичне волокно, яке є неодмінною частиною конструкції натяжної стелі, має ряд важливих характеристик. З його допомогою забезпечується імітація зірок на нічному небі і гарантована безпека всієї конструкції.

Світлове оптичне волокно володіє такими властивостями:

  • низька теплопровідність;
  • незначним енергоспоживанням;
  • пожежо- та електробезпекою;
  • вологостійкістю;
  • безшумною роботою.

Світлодіодні світлогенератори можуть бути поліхромними і монокольорові. Власник житлового простору сам орієнтується, бажає він мати натяжну стелю, на якому зірки виблискують в одному режимі, або ж небо, на якому колір з плином часу поступово змінюється. В будь-якому випадку зоряна натяжна стеля стане тією самою родзинкою інтер’єру, якої так не вистачало.

Ціна натяжної стелі зоряне небо цілком прийнятна. Монтаж теж не дуже вдарить по бюджету. Тому замовити таку стельову конструкцію завжди багато бажаючих. Звертайтеся до професіоналів. Виконавці з досвідом зможуть оцінити архітектурні особливості приміщення, наявний стиль інтер’єру, і втілять в життя всі ваші побажання!

 

натяжной потолок звездное небо в спальне натяжной потолок звездное небо в гостиной натяжна стеля зоряне небо у великій кімнаті натяжной потолок звездное небо в маленькой комнате