Блог

Матові натяжні стелі

матові стелі КиївЯкщо при проведенні ремонтних робіт ви вирішили вибрати натяжні стелі, при цьому в новому інтер’єрі переважає класичний стиль і помірний дизайн, то матовf натяжна стеля стане відмінним варіантом. Головна відмінність матових виробів полягає в тому, що вони допоможуть вам сформувати незабутній і неповторний стиль, дотримуючись класичних канонів.

(більше…)

Переваги та особливості натяжних стель

Переваги та особливості натяжних стельВсе частіше в сучасному світі дизайнери і власники квартир використовують натяжні стелі для оформлення приміщень. Такі вироби дозволяють усунути нерівності стелі і урізноманітнити інтер’єр квартири. Варіантів стилістичних рішень на даний момент більш ніж достатньо, тому кожен зможе знайти для себе те, що йому припаде до душі.

Перед тим як купувати плівку, необхідно приділити увагу правильному підбору матеріалів. Перш за все, варто виділити кілька видів виробів: виконані з тканини і ПВХ.

(більше…)

Як правильно вибрати плівку для стелі по виробнику?

Як вибрати плівку для стеліВ першу чергу слід звернути увагу на здатність натяжної стелі протистояти відкритому вогню і високим температурним режимам, така властивість говорить про якість продукції. Такі конструкції деформуються і плавляться, після того, як джерело вогню зникає, поверхню виробу згасає. Протипожежна безпека досягається за рахунок особливої просочення – антипірен. Якісна плівка для стелі допоможе уникнути незручностей.
(більше…)

Відмінності тканинних і плівкових стель – вибрати тканинні або плівкові?

Відмінності тканинних і плівкових стельПВХ-плівка – це виріб, що виробляється з пластифікатора, термостабілізатора, своєрідних присадок, пігменту. Виготовляються стельові полотна на спеціальному обладнанні – каландрова техніка. Отримані таким способом вироби мають однорідністю структури і відмінну міцність. Варто також відзначити, що на подібній техніці можна робити натяжні стелі з будь-яким фактурним зображенням, малюнком і кольором. Вибрати тканинні або плівкові стелі вирішувати тільки вам!

(більше…)