Натяжні стелі складної форми – ексклюзивний дизайн натяжних стель

Натяжні стелі складної формиНатяжною стелею зараз нікого не здивуєш. Цей елемент декору повсюдно застосовується в офісах, квартирах і будинках, але все ще користується заслуженою популярністю, яку йому надає практичність, естетичний зовнішній вигляд і можливість без особливих витрат приховати практично будь-які недоліки «рідного» стелі. Однак ті, хто хоче виділятися особливим дизайном інтер’єру, вважають за краще складні натяжні стелі стандартним конструкцій. Ексклюзивний дизайн натяжних стель.

Види складних натяжних стель і їх особливостіВиди складних натяжних стель і їх особливості

Серед усього розмаїття варіантів, особливою красою і незвичайним зовнішнім виглядом відрізняються наступні.

  • Конусоподібні стелі. Одні з найбільш незвичайних конструкцій, які виділяються навіть на тлі інших складних натяжних стель. Можуть бути склепінчастими, зведеними в точку однієї або декількох колон, або куполоподібними, для яких колони не потрібні. Зазвичай робляться спадаючими, але в деяких випадках монтуються увігнутими наверх. Вимагають наявності високих стель і пристойною квадратури приміщення, тому що є об’ємними фігурами.
  • Хвилеподібні. Конструкції даного типу відрізняються складним монтажем, точними розрахунками, досить високою ціною і великим у порівнянні з іншими часом на повну установку, проте результат того вартий. Приміщення, декоровані подібними натяжними стелями, викликатимуть незмінне захоплення своїм незвичним зовнішнім виглядом. Уміло вписані в інтер’єр вони візуально змінюють довжину або ширину кімнати, що можна використовувати для її зонування.
  • Багатоярусні конструкції. По суті, являють собою зібрані в одному місці кілька натяжних стель, які можуть мати абсолютно будь-яку конфігурацію. Саме тут на повну силу проявляється фантазія дизайнера. Різні поєднання матеріалів, форм і кольорів дозволяють створити унікальний зовнішній вигляд на будь-яку тематику і для будь-якої кімнати.
  • Натяжні стелі з підсвічуванням. Від звичних варіантів їх відрізняє використання спеціальної напівпрозорої плівки і необхідність монтажу світлового обладнання. Такі стелі бувають з підсвічуванням по периметру, точкової або панельній. Можуть бути як окремим елементом декору, так і частиною загальної композиції, поєднуючись з іншими видами конструкцій.

Ексклюзивний дизайн натяжних стель

Ексклюзивний дизайн натяжних стель

Сложные натяжні стелі можна встановлювати далеко не в кожному приміщенні. Вони володіють цілим набором вимог і обійдуться в більшу суму, ніж звичайні варіанти, але замовники, які зважилися на монтаж подібних конструкцій, незмінно залишаються задоволені результатом.