Ефект втягування і парусність натяжної стелі. ремонт стелі

Ефект втягування і парусність натяжної стелі. Ремонт стеліДосить часто зустрічаються ситуації, коли натяжні стелі відразу ж після завершення монтажних робіт або через пару днів починають «гуляти». Рухливість натяжного полотна називається ефектом «парусність». У закритих кімнатах він практично непомітний. Але варто відкрити вікно на провітрювання або двері, як стеля починається підніматися або опускатися.

Подібний ефект не тільки погіршує естетичність зовнішнього вигляду стель, але і може привести до розриву полотна. Це загрожує додатковими витратами на установку нової стелі, так як полотна з полівінілхлориду непідляє ремонту

Ефект втягування натяжної стеліЧому виникає ефект парусності?

Основна причина, по якій стеля починає «гуляти» – негерметичність підстави. Це може бути викликано:

  • появою дірок в самому полотні;
  • утворенням сколів в плитах перекриття;
  • втратою герметичності стиків між плитами стелі і стінами;
  • наскрізними вентиляційними каналами, трубами опалення.

Як вирішити проблему

Краще рішення будь-якої проблеми – це її запобігання. Якщо ви вирішили у власній квартирі або в приватному будинку встановити натяжні стелі, то потрібно провести герметизацію всіх щілин, які виникають між стінами і стельовими плитами, біля труб, вмонтованих в стелю. Використовувати варто тільки якісні і довговічні герметики. Якщо немає можливості самостійно провести чорнові роботи, варто звернутися до фахівців.

ремонт стеліЯкщо полотна вже натягнуті і відзначається їх парусність, то є два рішення проблеми:

  1. Повний демонтаж натяжного полотна. Потім проводиться видалення всіх присосов, і повторна установка стелі. Для виконання роботи потрібно багато часу і сил.
  2. Монтаж вентиляційних решіток на натяжній стелі. З їх допомогою полотно втрачає свою герметичність, тому повітря без перешкод надходить в приміщення і спокійно з нього втягується. Полотно з ПВХ стає нерухомим, що покращує і його зовнішній вигляд, і зводить до мінімуму ймовірність розриву.

Для поліпшення естетичності стелі досить встановити по периметру дві решітки. Краще це робити за гардиною, щоб конструкції були малопомітні і не псували загальної картини. Решітки для вентиляції коштують недорого. У продажу представлений великий вибір виробів різних форм, розмірів і кольорів. Тому завжди можна підібрати оптимально підходить модель, яка вирішить чи запобіжить проблему з гулянням стель.                                                                                          Ефект втягування і парусність натяжної стелі. Ремонт стелі