Переваги та особливості натяжних стель

Переваги та особливості натяжних стельВсе частіше в сучасному світі дизайнери і власники квартир використовують натяжні стелі для оформлення приміщень. Такі вироби дозволяють усунути нерівності стелі і урізноманітнити інтер’єр квартири. Варіантів стилістичних рішень на даний момент більш ніж достатньо, тому кожен зможе знайти для себе те, що йому припаде до душі.

Перед тим як купувати плівку, необхідно приділити увагу правильному підбору матеріалів. Перш за все, варто виділити кілька видів виробів: виконані з тканини і ПВХ.

Стеля з ПВХ

Такі конструкції мають дивовижний зовнішній вигляд і відмінно протистоять дії різних агресивних факторів зовнішнього середовища. Вироби можуть бути виготовлені в різних варіантах фактурної обробки: глянець, сатин, матова поверхня. Ви також на свій розсуд можете вибрати колір виходячи з дизайну квартири або приміщення.

Стеля із ПВХ

Серед недоліків варто виділити: надзвичайну крихкість матеріалу, який рветься при механічному впливі. Ще одна важлива проблема – утворення тиску між полотном і стелею, що може призвести до деформації при закритті дверей. Якщо така ситуація виникне, то фірма, що виконує монтаж, повинна виправити проблему за свій рахунок.

Така стеля виробляється в залежності від площі і розмірів приміщення. Максимальна ширина полотна може доходити до трьох метрів, якщо вам не вистачить цього показника, то можна приварити ще одну смужку матеріалу. При використанні професійного обладнання такий шов залишиться практично непомітним для вас і ваших гостей.

При експлуатації виробів слід враховувати один важливий нюанс – матеріал тріскається при впливі низьких температурних режимів. Дана проблема легко усувається за допомогою опалення, важливо щоб температура не падала нижче -5 градусів за Цельсієм. Враховуйте всі ці нюанси, якщо ви хочете придбати і монтувати натяжну стелю з ПВХ-плівки.

Тканинні полотнаТканинні полотна

Тканинні натяжні конструкції представляють собою сітковий матеріал, який просочується спеціальним складом, що надає додаткові позитивні експлуатаційні характеристики. Найбільш цінна перевага виробів полягає в тому, що вони мають високу міцність, якщо порівнювати їх з плівкою з ПВХ. Варто врахувати, що здійснювати монтаж такої стелі повинні тільки професіонали, при цьому вибирати потрібно тільки якісних і надійних виробників.