Матові натяжні стелі

матові стелі КиївЯкщо при проведенні ремонтних робіт ви вирішили вибрати натяжні стелі, при цьому в новому інтер’єрі переважає класичний стиль і помірний дизайн, то матовf натяжна стеля стане відмінним варіантом. Головна відмінність матових виробів полягає в тому, що вони допоможуть вам сформувати незабутній і неповторний стиль, дотримуючись класичних канонів.

Матові стелі

Коли ми дивимося на таку стелю знизу, то формується відчуття ідеально рівної поверхні, яку оштукатурили і побілили. Ще одна важлива перевага полягає в тому, що немає необхідності робити періодичний ремонт та оновлення поверхні, так як вона прослужить вам багато років, не втрачаючи свого кольору і яскравості. Відповідно до діючих стандартів така стеля найчастіше має ширину три з половиною метра.

Якщо площа кімнати трохи менша, то все одне полотно дозволить покрити всю робочу поверхню. Подібні конструкції є безшовними, завдяки чому виглядають елегантно і презентабельно. Якщо кімната значно перевищує зазначені габарити, доведеться проводити склейку декількох полотен. Подібні дії виробляються на заводі виробника за допомогою спеціального зварювального устаткування.

Переваги натяжних матових стель

Якщо ви переживаєте про те, чи буде видно шов, то можете не турбуватися про естетичні якості стелі, так як виробник проводить всю необхідну роботу якісно і відповідально, тому поєднане полотно не втратить своїх зовнішніх і експлуатаційних характеристик.

Переваги натяжних матових стель

В першу чергу слід відзначити той факт, що матове полотно перешкоджає виникненню відблисків, які заважають відпочивати, особливо в сонячну погоду. До того ж установка таких конструкцій обходиться дешевше, ніж монтаж глянцевих натяжних стель. Крім того, матові конструкції мають високий показник міцності, який істотно впливає на термін експлуатації виробів.

матові стелі в Києві

Вибір матової натяжної стелі відмінно протистоїть шкідливому впливу води і вологи. Такі стелі можна встановлювати у ванній кімнаті, душовій, басейні. Незважаючи на свою назву, поверхня таких конструкцій ідеально гладка. Про високі естетичні властивості і стилі подібних виробів говорити безглуздо, так як їх краще побачити. Слід згадати, що такі характеристики, як колір, фактура і відтінок, зберігаються до кінця терміну експлуатації, завдяки витривалості матеріалу і дбайливому монтажу. Для проведення установки необхідно скористатися послугами професіоналів.