Відмінності тканинних і плівкових стель – вибрати тканинні або плівкові?

Відмінності тканинних і плівкових стельПВХ-плівка – це виріб, що виробляється з пластифікатора, термостабілізатора, своєрідних присадок, пігменту. Виготовляються стельові полотна на спеціальному обладнанні – каландрова техніка. Отримані таким способом вироби мають однорідністю структури і відмінну міцність. Варто також відзначити, що на подібній техніці можна робити натяжні стелі з будь-яким фактурним зображенням, малюнком і кольором. Вибрати тканинні або плівкові стелі вирішувати тільки вам!

Процес виробництва складається з декількох етапів:

  • виробництво суміші і її прогрів, поки не утвориться однорідна маса;
  • надходження суміші на верстат для розкочування.

При виготовленні ПВХ-полотна високої якості існує також проміжний етап, який полягає в тому, що з суміші видаляють сторонні частинки, що заважають утворенню однорідного полотна. Якщо не прибрати ці елементи, то це може негативно відбитися на міцності і красі готових виробів.

Виготовлення тканинних полотенВиготовлення тканинних полотен

Натяжні конструкції, що мають тканинну основу, являють собою текстильний матеріал високої міцності, який виготовляється з поліестеру. Матеріал також додатково просочують поліуретаном. Дана технологія виробництва досить складна, тому потрібно грамотно підійти до вибору виробника. Такого роду вироби також мають водовідштовхувальні властивості. В особливих випадках полотно виробляється з натуральних компонентів (нитка), проте вартість таких виробів буде на порядок вища.

Найчастіше тканинні і плівкові матеріали для обробки стель являють собою синтетичну продукцію, а її якість цілком залежить від сумлінності виробника. Визначити найбільш кращий матеріал практично неможливо, так як в кожному конкретному випадку буде доцільно використовувати певні види натяжних стель.

Матова біла стеляЯк виглядає продукція

Естетичні властивості і зовнішні дані тканинних виробів мають істотну відмінність. Плівкове покриття має такі властивості: глянець, матовість, гладкість. Матова біла стеля являє собою класику, вона фактично не відрізняється від якісно пофарбованої стелі і має абсолютно рівну стельову поверхню.

Глянцеві натяжні конструкції відмінно відбивають світло і інші предмети, що дозволяє візуально збільшити простір приміщення за рахунок досягнення глибини і додаткового освітлення.

Структура тканинної натяжной конструкції нагадує ідеально обштукатурену поверхню, такий ефект досягається за рахунок використання поліуретанової нитки.