Натяжні стелі на дачі

Натяжні стелі на дачіЧаси, коли дачею називалися горезвісні 6 соток землі з посадженої картоплею, давно пройшли. Тепер на заміських ділянках будують котеджі, призначені для відпочинку на природі далеко від галасливих міст. Натяжні стелі на дачі вже не в новинку. 

Дачні будиночки зараз нічим не поступаються за якістю ремонту і оформлення інтер’єрів міським будинкам і використовують їх не тільки влітку, а й в холодну пору року. Натяжна стеля в заміському будинку стане не тільки прекрасним доповненням загального фону приміщення, але і відмінним теплоізоляційним інструментом.

Властивості натяжних стельОсновні види матеріалів

Для виготовлення натяжних стель застосовують:

  • ПВХ плівку. Вона має масу відтінків і візуально збільшує приміщення.
  • Поліефірную тканину. Вона просякнута антистатичним покриттям і підходить для фотодруку.

Для опалювальних приміщень заміських будинків дизайнери часто поєднують із тканини і ПВХ полотна. За допомогою їх комбінування створюються оригінальні багаторівневі конструкції, які роблять ваш стелю надзвичайно красивим.

Натяжна стеля в заміському будинкуВластивості натяжних стель

Натяжні стельові покриття набули широкого поширення по всьому світу завдяки безлічі позитивних якостей:

  • Різноманітність матеріалів, фактур і відтінків дозволяє підібрати варіант, максимально відповідний вашим потребам.
  • Тривалі експлуатаційні терміни за умови правильного монтажу.
  • Тканинні види стійкі до температурних перепадів, тому вони застосовуються в будинках, де не планують проводити час взимку.
  • Спеціальне покриття поверхні зберігає первинний зовнішній вигляд навіть при тривалому використанні.
  • Натяжні стелі не схильні до появи цвілі і грибків, в них не заводяться гризуни та комахи. Це дуже важливий фактор для приватних будівель, що стоять не в межах міста.
  • Вони легко монтуються, а при необхідності і демонтуються.
  • Простота в догляді (досить протирати поверхню м’якою вологою ганчірочкою).

Стелі в дачному будиночкуКрім того натяжні стелі встановлюються на спеціальну конструкцію з профілю, утворюючи невелику нішу між перекриттям і лицьовою частиною стелі. Це дає можливість приховувати лінії комунікацій.

До недоліків можна віднести дорогу вартість якісних виробів, але установка окупить себе досить швидко, тому що такі покриття служать не один десяток років. А, володіючи необхідними інструментами і строго слідуючи інструкціям, монтаж можна проводити і самостійно, без залучення сторонньої допомоги будівельно-ремонтних компаній.