Як злити воду з натяжної стелі?

Злив води

Одна з переваг використання натяжних полотен, які користуються сьогодні досить великим попитом, матеріал не пропускає воду. При затопленні зверху на стелі утворюється міхур з водою всередині, від якого потрібно позбавитися в найкоротші терміни. Про те, як це зробити, і поговоримо в даній статті.

Якщо ви не маєте жодного уявлення, як це зробити самостійно, не маєте час або потрібні інструменти, то краще зателефонувати в компанію, фахівці якої встановлювали стелю. Вони виконують роботу якісно і оперативно. При безграмотному виконанні роботи можна зіпсувати стелю. В цьому випадку доведеться натягувати нову, що виллється в додаткові витрати.

Злити воду з натяжної стеліЯкщо з якихось причин неможливо зв’язатися з майстрами, то можна вирішити проблему власними силами. Перше, що потрібно зробити – знеструмити освітлювальні прилади. Для цього перекрийте подачу електроенергії в щитку. Потім потрібно акуратно зняти люстру і точкові світильники. Під ними розташовані кільця, виконані з полівінілхлориду. У центрі кілець розташовані отвори невеликого розміру. Вони ідеально підходять для зливу води, що скопилася. В результаті проблема буде вирішена, збережеться цілісність натяжної полотна, що виключить необхідність в проведенні ремонту.

Зливати воду через отвори потрібно обережно. Для цього потрібно взятися пальцем за отвір, і тягнути його повільно вниз. Це повинно стати найнижчим місцем стелі. Потім поллється вода, тому відразу ж приготуйте відро або іншу ємність, враховуючи, скільки води накопичилося. Потрібно злити всю воду, щоб виключити розвиток цвілі грибка.

Корисні поради

Корисні поради для зливу водиЩоб уникнути додаткових фінансових втрат варто попередньо підготувати кімнату перед початком роботи. Рекомендується винести всю комп’ютерну, електронну та побутову техніку, килимові покриття. М’які меблі краще відсунути в сторону і накрити плівкою. Навіть якщо полотно розірветься, вода не пошкодить м’яку оббивку і не виведе з ладу техніку.

Для прискорення всієї процедури можна використовувати шланг і звичайний побутовий насос. Після зняття освітлювальних приладів шланг потрібно помістити в отвір і за допомогою насоса відкачати воду, що скупчилася. Якщо рідина застоялася, то варто додатково промити ПВХ. Все це потрібно робити обережно. Якщо сумніваєтеся у власних силах, краще заручитися допомогою досвідчених спеціалістов. Як злити воду з натяжної стелі?