Як правильно вибрати плівку для стелі по виробнику?

Як вибрати плівку для стеліВ першу чергу слід звернути увагу на здатність натяжної стелі протистояти відкритому вогню і високим температурним режимам, така властивість говорить про якість продукції. Такі конструкції деформуються і плавляться, після того, як джерело вогню зникає, поверхню виробу згасає. Протипожежна безпека досягається за рахунок особливої просочення – антипірен. Якісна плівка для стелі допоможе уникнути незручностей.

Не варто економити на своїй безпеці, дешеві матеріали схильні до горіння і викидають шкідливі речовини в навколишній простір. В асортименті можна знайти натяжні стелі як економ, так і преміум класу, продукція відрізняється по своїй товщині, однорідності і терміну експлуатації.

Особливості виробників

Російські виробники випускають полотна стандартного розміру – 1,4 метра. Ви можете придбати як кольоровий, так і глянцевий матеріал. Китайські компанії можуть виробляти натяжні стелі аж до шести метрів. В даному регіоні також знаходиться декілька десятків якісних виробників з Бельгії та Італії. Тому не варто переживати про те, що якість китайської продукції виявиться досить низьким.

Особливості виробників плівки

Натяжне полотно ПВХ площею до 3,5 метрів відноситься до продукції економ-класу. Преміум сегмент починається від 3,5 і закінчується 6 метрами. Французький виробник виробляє продукцію тільки вищого класу, глянцева плівка має площу до 1,5 метра, матова – 2 метри. Серед найбільш популярних брендів варто виділити європейські фірми. Але оскільки така продукція відноситься до преміум класу, її вартість трохи вище.

Німецький виробник виготовляє полотна до 2,7 метрів. Щоб визначити марку і компанію виробника, звертайте увагу на маркування. Більше докладної інформації про це ви зможете дізнатися у фахівця компанії, який проконсультує клієнтів з усіх питань. Слід уважно вибирати виробника, всі офіційні постачальники надають гарантію та сертифікати якості на свою продукцію.

Вибір плівки для стелі по виробнику

Якщо відповідних документів немає, то ви ризикуєте придбати підробку. Швейцарія випускає полотно, ширина якого доходить до 5 метрів. Такі поліестерові-тканинні натяжні стелі обробляються полімерної сумішшю, яка надає матеріалу додаткові зносостійкі характеристики, зокрема, захищає виріб від впливу вологи і високої температури.