Ідеально гладка поверхня – це глянцева натяжна стеля

Глянцева натяжна стеля

Бажаючи мати стелю, якій характерний дзеркальний ефект, власники житлових просторів віддають перевагу глянцевим натяжним стелям. Дійсно, гляцеве полотно володіє дивовижною здатністю відображати практично весь спрямований на нього світловий потік.

Дизайнери рекомендують використовувати глянцеві натяжні стелі особливо в тих приміщеннях, в яких є явний дефіцит вільної площі. Глянцева натяжна стеля візуально розширить простір, зробить його красивіше і естетичний. Причому мова йде не тільки про житлових приміщеннях.

Глянцева стеля здатна перетворити навіть такі невеликі приміщення, як ванна, кухня, офіс. Також оптимально використовувати такий варіант стелі, коли висота стін невелика, і він буквально нависає і тисне на що знаходяться в кімнаті. так, глянцева стеля у ванній хрущовки або іншого житла подібною планування є справжнім порятунком і відмінним інструментом в допомогу дизайнерові.

Вибір на користь глянцевої стелі на кухні робить все більше людей. Сучасні дизайнери і власники квартир вважають за краще використовувати глянцові натяжні стелі, оскільки в цьому випадку відкриваються чудові перспективи. Можна успішно експериментувати і отримувати дивовижно красиві і незвичайні результати.

Переваги глянцевих натяжних стель

глянсове полотно

Глянцеве полотно має кілька переваг, завдяки яким увагу багатьох сучасних людей, що прагнуть провести якісний ремонт і створити відмінний інтер’єр, прикута саме до нього.

До явних плюсів глянцевого полотна відносяться:

  • широка палітра кольорової гами, що дозволяє легко підібрати оптимально відповідний варіант, що гармонує із стінами і меблями;
  • багаторівневі стелі вражають, якщо одним з елементів конструкції є глянцеве полотно;
  • на ньому легко монтуються світлодіодні світильники і лампи;
  • глянцеве полотно є відмінним варіантом для нанесення фотодруку.

Тому в суперечці, яка стеля краще глянцева або матова, найчастіше перемагають прихильники глянцю.

Недоліки глянцевих натяжних стель

Недоліки глянцевих натяжних стель

На жаль, таке дивовижне полотно супроводжується теж деякими недоліками. для монтажу глянцевої стелі в спальні, вітальні і іншому приміщенні іноді доводиться попередньо збирати необхідну суму. Адже вартість глянцевої стелі вище, ніж матового аналога.

Ще одним вагомим недоліком є більш складний догляд за конструкцією. Промивати поверхню вологою серветкою, змоченою у воді, не можна, оскільки після таких дій з’являються непривабливі розводи. Щоб попередити небажані наслідки, серветку слід змочувати в спеціальній поліролі, відповідно, нести додаткові витрати на придбання цього кошти.

І все-таки, глянцева натяжна стеля є мрією багатьох, тому що вона дозволяє створювати самі приголомшливі інтер’єри. Наприклад, великим попитом користується чорна глянцева натяжна стеля. Довірте її монтаж професіоналам, і ваш інтер’єр буде неповторним!