Основні переваги натяжної стелі перед іншими видами обробки

Переваги натяжної стелі

Ще кілька років тому в ході проведення ремонтних робіт стелю піддавали фарбування водоемульсійною фарбою або обклеювали шпалерами. Однак в даний час сучасної людини такий варіант вже абсолютно не влаштовує, оскільки на зміну одноманітним і нудним пофарбованим стелям прийшла нова пропозиція – натяжні стелі.

Завдяки такому інноваційному підходу з’явилася відмінна можливість перетворити житловий або офісний простір, отримати по-справжньому унікальну стелю, яка відповідає повністю смаковим уподобанням власника приміщення.

Натяжні стелі не обмежують дизайнерські фантазії. На них можуть бути нанесені будь-які малюнки, візерунки. Якщо хочеться прокидатися під «відкритим» небом, мрія легко може стати реальністю, якщо на натяжне полотнище буде відображено небесний простір з дивно легкими і білосніжними хмарами.

Переваги натяжних стель

Натяжні стеліПопулярність такого різновиду стель з дивовижною швидкістю постійно зростає. Чому сучасна людина віддає перевагу таким стелям розібратися не так вже й складно. Натяжні конструкції мають достатню кількість переваг, що дозволяють їм успішно конкурувати з іншими варіантами обробки стельового простору. До таких переваг належать:

  • можливість приховати будь-які вади на стелі;
  • відсутність складних підготовчих робіт;
  • здатність витримувати скупчення води до 100 кг/м2;
  • тривалий експлуатаційний період;
  • широкий діапазон температурного режиму, при якому полотно не деформується.

Дуже подобається власникам житлових та офісних просторів, що існує можливість не повністю закрити стельовий простір натяжними стелями, а лише його частину, а решту прикрасити багаторівневими конструкціями.

конструкція стеліМайстри, які здійснюють монтаж натяжного полотна, проводять роботи досить швидко і акуратно. Під впливом спрямованого гарячого повітря полотно нагрівається, натягується і заправляється в багет. На виконання всіх дій знадобиться від двох до п’яти годин в залежності від складності обраної конструкції стелі.

Під полотнами легко ховаються електричні дроти, кабельні антени і інші важливі комунікації, забезпечуючи високу естетику простору. Приємна обстановка, гарний інтер’єр забезпечать постійно гарний настрій.