Сатинові натяжні стелі і використання їх в інтер’єрі

Сатинові натяжні стеліСатинове полотно є різновидом матеріалу, за допомогою якого вдається створювати дивовижні натяжні стелі. Вибір сатину для створення стельового полотна виправданий, оскільки такий різновид текстилю супроводжується достатньою щільністю, помірним блиском і шовковистою структурою. Найчастіше сатиновим стелям віддають перевагу ті, хто не бажає бачити покриття пафосним, надмірно яскравим і переливающимся в райдужних кольорах.

Будівельний ринок рясніє достатком усіляких матеріалів, тому ризик розгубитися, не знаючи, чим відрізняється сатинова стеля від матової, дуже великий. Щоб правильно зорієнтуватися в настільки величезній різноманітності натяжних стель, розумно ознайомитися з перевагами та недоліками кожного різновиду матеріалу.

Переваги сатинових натяжних стель

Переваги сатинових натяжних стельБільшість дизайнерів при створенні проектів найчастіше воліють використовувати саме сатинові натяжні стелі. Свій вибір вони пояснюють просто:

  • Захист від пилу. Сатинове полотно має унікальну структуру, яка після спеціальної обробки запобігає проникненню пилу, і сатинова натяжна стеля завжди виглядає бездоганно.
  • Мінливе сяйво. Сатин наділений ефектом перламутру, тому зовнішній вигляд стелі буде змінюватися в залежності від того, яке джерело світла буде включено в приміщенні.
  • Зручна збірка. Монтаж сатинової стелі не супроводжується особливими складнощами. Всі роботи проводяться швидко, правда, потрібна кваліфікація, досвід і вправність.
  • Простота догляду. Стельове покриття подібного плану відрізняється простотою в експлуатації і не вимагає особливого догляду. Для забезпечення чистоти сатинової стелі досить періодично протирати її сухими серветками.
  • Довговічність. Сатинове полотно характеризується дивовижною міцністю, стійкістю, тому успішно протистоїть вигорянню і деформації.
  • Комбіновані. При монтажі покриття можна комбінувати його з іншими матеріалами, наприклад – гіпсокартоном.

Судячи з відгуків, матеріал відрізняється витонченістю, візуально розширює простір, створює неповторно стильний ефект. З його допомогою легко приховати недоліки фарбування/побілки і інші дефекти поверхні.

Недоліки сатинових натяжних стель

Недоліки сатинових натяжних стельНа жаль, сатинова полотно має і деякі недоліки, з якими необхідно миритися, а при небажанні – краще вибрати інший різновид стельового покриття. Особливо споживачів це не лякає, і натяжну сатинову стелю вибирають багато, але ми відзначимо наявні мінуси:

  • Будучи різновидом текстилю, сатинове полотно досить просто пошкодити гострими предметами.
  • Монтаж такого полотна хоч і не вимагає багато часу, але повинен здійснюватися тільки фахівцями.
  • Також недоліком сатинової стелі є низький рівень її протистояння температурним перепадам.

Якщо перераховані вище мінуси вас не лякають, можна сміливо замовляти послугу монтажу сатинової натяжної стелі, сприяючи дивовижному перевтіленню всього кімнатного простору. З нашою допомогою ваша натяжна сатинова стеля придбає блиск і стане тією самою родзинкою інтер’єру, якої вам так не вистачало.

Телефонуйте, щоб дізнатися, яка стеля краще: матова або сатинова, і замовляйте. Будемо раді втілити в життя всі ваші побажання. Наша компанія має великий досвід роботи з таким якісним і вимогливим матеріалом. Ваша сатинова натяжна стеля буде змонтована в найкоротші терміни. Дізнатися вартість та оформити замовлення можна по телефону або на сайті!