Натяжні стелі для спальні

Натяжні стелі для спальніСпальня – приміщення, в якому ми проводимо більшу частину часу, нехай і не в свідомому стані. Тому кімната надзвичайно вимоглива до свого інтер’єру і екстер’єру. Всього одна щербинка на фарбі або відшарувавшийся край шпалер здатний вивести з душевної рівноваги людину, вимушену спостерігати за дефектом кожен день. Натяжні стелі для спальні повинні розслабляти і заспокоювати.

Щоб не потрапляти в подібну ситуацію і засипати з хорошим настроєм, переважна більшість клієнтів вважають за краще встановити собі натяжні стелі. Такий варіант має масу переваг, які і роблять його настільки популярним.

  • Мінімальний час, необхідний на установку.
  • Якщо поверхня має суттєві дефекти, то для виправлення їх стандартними методами потрібно докласти дуже багато зусиль і грошей, а натяжна стеля просто закриє будь-які недоліки.
  • Варіанти компоновки натяжних стель з гіпсокартонними конструкціями дозволяють створити абсолютно будь-які форми.

При подібних вигодах використовувати застарілі матеріали – не найрозумніше рішення.

Вибрати відповідну натяжну стелюЯк вибрати відповідну натяжну стелю для спальні?

Тут головне не перестаратися, тому що неймовірний вибір здатний збити з пантелику навіть досвідченого покупця, що вже говорити про новачка.

Перше, на що ви повинні спиратися – спокій. Це стосується кольорової палітри майбутнього покриття. Якщо придбати зайве химерне забарвлення, яке привертає увагу більше, ніж повинно, то постраждає якість вашого сну. Тому кращі спокійні, пастельні, можливо, навіть приглушені тони, які розслабляючи діють на психіку людини.

Стелі для спальніДруге – гладкість матеріалу. Тут є три варіанти:

  1. Глянцевий. Поверхня без виступів, яка має високий коефіцієнт відбиття (до 90%). Вибираючи його, ви візуально збільшите простір, тому глянець воліють власники невеликих спалень.
  2. Матовий. Шорстка поверхня, яка поглинає зайве яскраве світло, розсіюючи його. Це створює відчуття затишку і комфорту навіть в приміщеннях з великим метражем.
  3. Сатиновий – «золота середина» між двома попередніми варіантами. Рівномірний розподіл світлового потоку по всій площі приміщення здатне створити м’яку атмосферу, яка заспокоїть нерви після самого напруженого трудового дня.

В силу гнучкості і невеликої товщини матеріалу натяжні стелі в спальні підходять для реалізації найсміливіших і складних в технічному плані дизайнерських рішень. Якщо раніше доводилося враховувати такі параметри, як вага і навантаження на несучу конструкцію, то тепер все обмежується вашою фантазією, вміннями професіоналів і сумою, яку необхідно заплатити за установку.