Натяжні стелі для кухні

Натяжні стелі для кухніОдна з головних причин відмови масового користувача від установки натяжних стель на кухні – страх. Причому в більшості випадків він не виправданий і вся база будується на нестачі знання матеріалу і поширеному вираженні «а ось у мого друга …». Ми розвіємо всі міфи і підкажемо які натяжні стелі для кухні безпечні і підходять для вас!

Плюси натяжної стелі на кухні

Плюси натяжної стелі на кухніНинішній розвиток технологій зробило натяжні стелі на кухні одним з найбільш бажаних варіантів, тому що він спростовує «міські міфи». Розібравшись в темі, замовник розуміє, що самостійно ускладнював собі життя. Наведемо найстійкіші помилки:

  1. Вони легко рвуться. Так, якщо ви поставите метою зіпсувати гарне покриття стелі, то, озброївшись гострим предметом, цього можна досягти. Але в нормальних умовах вам не спадає на думку тикати ножем в штукатурку або шпалери звичайної стелі, а зі звичними проблемами, на кшталт злітаючих пробок від шампанського у свята, натяжна стеля справляється відмінно, завдяки використанню сучасних матеріалів підвищеної міцності.
  2. ПВХ легко плавиться і стеля «попливе», якщо буде жарко. Абсолютно правильно, але з одним нюансом. Температура на виході з газової гармати, яка застосовується при монтажі, становить понад 70 градусів Цельсія, тому якщо ви не живете в селі і половину вашої кухні не займає російська піч, то досягти такого нагріву приміщення неможливо в принципі.
  3. Жир, пар та інші складові «атмосфери» приміщення швидко зведуть нанівець всю красу. Так буде тільки за умови відсутності витяжки. Якщо ж ви при готуванні її включаєте, то забруднення натяжних стель буде не більшим, ніж при використанні інших матеріалів. До того ж плівка легко відмивається, чого не скажеш про шпалери або фарбу.

Натяжні стеліЗ казками розібралися, тепер перейдемо до явних плюсів, які недоступні іншим покриттям.

  • Натяжна стеля створює ізоляційний шар, який знижує рівень шуму від сусідів зверху і затримує тепло в приміщенні, що ви відразу оціните в холодну пору року.
  • Практично завжди ПВХ та тканина має спеціальне просочення, яке має велику пожежостійкість.
  • Якщо мешканці над вами забудуть закрити кран, то вам не доведеться чекати оплати ними нового ремонту в приміщенні – в середньому натяжні стелі утримують вагу в 100 кг/м2, тому вся вода залишиться над вами і після усунення причини затоплення її досить легко відкачати.

Натяжні стелі швидко монтуються, приховують будь-які вади поверхні над ними і економлять ваші кошти. Вони можуть бути встановлені як в малії кухні, збільшуючи простір, так і у великій, де за допомогою різних форм легко створити затишне приміщення для прийому їжі в компанії.