Особливості підготовки приміщення для установки натяжної стелі

Установка натяжної стеліМонтаж натяжних стель вимагає деякого простору і має низку вимог, які необхідно дотримати перш, ніж приступати до основного масиву робіт. Такі особливості підготовки приміщення для установки натяжної стелі передбачені різними заходами безпеки, стандартами установки і ремонту. Ми розповімо вам всі деталі цього процесу.

Максимально звільніть приміщення

В ідеалі приміщення повинно бути порожнім, але якщо ви зважилися встановлювати натяжні стелі в останню чергу, то необхідно максимально звільнити простір. Це означає, що з кімнати потрібно винести все, що вийде розмістити в інших приміщеннях, а то, що залишиться – захистити. Стіни повинні бути порожніми в обов’язковому порядку: картини, годинник, фотографії та інші речі прибираються.

Підготовка приміщення для установки натяжної стеліКімнатні рослини, акваріуми та клітки з тваринами переміщаються в інші кімнати. Туди ж відправляється електроніка і предмети, що б’ються. Якщо щось залишається всередині, то його необхідно закрити щільною тканиною або плівкою. Також необхідно захистити вікна, тому що в процесі робіт буде використовуватися теплова гармата і висока температура може пошкодити пластикові або лаковані поверхні.

Дізнайтеся технічну конфігурацію

В процесі монтажу на стіну буде кріпитися багет, який прикручується через кожні 10 см. Щоб не створити аварійну ситуацію, необхідно точно з’ясувати розташування всіх прихованих комунікацій: електропроводка, газові та водяні труби повинні бути чітко позначені на плані.

Бажано наявність вже встановлених освітлювальних приладів. Якщо вони розташовуються на стелі, то будуть потрібні технічні отвори в полотні, якщо на стінах – вони не повинні заважати встановленню. Також важливо врахувати рівень тепла, який виділяють світильники. Занадто гарячі і розташовані близько до поверхні натяжної стелі вони можуть його пошкодити.

Правильно підготуйте стіни і стелю

Установка натяжних стельВ силу конструкційних особливостей натяжні стелі кріпляться тільки на рівну стіну. Якщо у вас на стіні плитка до стелі, то вона повинна бути надійно закріплена і бути без пустот під поверхнею, інакше під час свердління матеріал може тріснути. В ідеалі плитка укладається не під саму стелю, а залишається приблизно 5 см оштукатуреного простору. Саме сюди і буде кріпитися натяжна стеля, так вона співпаде за рівнем зі стіною.

Якщо на стінах будуть шпалери, то їх необхідно поклеїти заздалегідь. Причому робити це потрібно за три дні до робіт з натяжною стелею, тому що нагрівання від теплової гармати призведе до відшарування матеріалу.

Стеля і верх стін заздалегідь необхідно ретельно очистити від усього, що може відвалитися з часом: стара штукатурка, фарба, розшарованний бетон і т.п. Навіть невеликий шматочок каменя, що лежить на натяжній стелі, буде помітний знизу.

Додатково необхідно ретельно закрити можливі порожнечі на стиках плит, інакше матеріал натяжної стелі буде затягувати всередину, що призведе до її деформації.

Заздалегідь врахуйте ці моменти, і монтаж пройде без зайвих проблем.