Натяжні стелі «Металік»

Натяжні стелі «Металік»Сучасні виробники натяжних стель пропонують широкий вибір варіантів якісних покриттів різних фактур, серед яких кожна людина зможе вибрати саме той варіант, який буде гармонійно вписуватися в інтер’єр будь-якого приміщення. Серед них полотна «металік» займають особливе, елітне місце. Вони є найдорожчими, але в цей же час найкрасивішими і довговічними покриттями даного типу. Натяжні стелі Металік справлять ефектне враження на ваших гостей.

Характеристики натяжних стель Металік

Для виготовлення таких натяжних стель застосовується особливий вид полівінілхлориду – товщий. Це робить стелі «металік» найміцнішими. Зовні вони є чимось середнім між дзеркальними і матовими варіаціями фактур. Їх здатність відображання нижче, ніж у дзеркальних, але вони створюють унікальний блиск і сяйво металу і інакше відображають приміщення – подібного ефекту ви не досягнете ніяким іншим методом. Це пояснюється здатністю матеріалу відбивати предмети, що знаходяться внизу інтер’єру.

Характеристики натяжних стельКольорова гамма невелика – це пояснюється імітацією бронзи, срібла і золота. Такі натяжні стелі гармонійно виглядають в будь-якому приміщенні, проте фахівці рекомендують використовувати їх в стилях хай-тек або техно.

Переваги натяжної стелі «Металік»

Одним з головних достоїнств стель «металік» прийнято вважати те, що вони здатні візуально збільшити вихідний простір приміщення. Крім того:

  • Натяжна стеля створює ізоляційний шар, який знижує рівень шуму від сусідів зверху і затримує тепло в приміщенні, що ви відразу оціните в холодну пору року.
  • Практично завжди ПВХ і тканина мають спеціальне просочення, яке має велику пожежостійкість.
  • Якщо мешканці над вами забудуть закрити кран, то вам не доведеться чекати оплати ними нового ремонту в приміщенні – зазвичай натяжні стелі витримують досить велику вагу (до 100 кг на м2), тому вся вода залишиться між стелею і полотном і після усунення причини затоплення її досить легко прибрати.

Переваги натяжних стельЯк і інші натяжні стелі, «металік» здатний приховувати дефекти перекриття, що є важливою перевагою (особливо в «хрущовках» або «сталінках»). При цьому додаткові роботи з вирівнювання вам не знадобляться. В силу гнучкості, такі конструкції підходять для реалізації найсміливіших і складних в технічному плані дизайнерських рішень.