Недоліки натяжних стель

Недоліки натяжних стельПопулярність натяжних стель з дивовижною швидкістю постійно зростає. І це досить легко пояснити. Натяжні конструкції мають велику кількість переваг, що дозволяють їм успішно конкурувати з іншими варіантами обробки стельового простору. Але також є і недоліки натяжних стель про які ми розповімо в цій статті.

Незважаючи на свою зовнішню красу і хороші характеристики, натяжні стелі все-таки мають деякі недоліки. Спочатку неозброєним оком їх не видно, однак з часом вони дають про себе знати. Тому перед тим, як встановити в приміщенні такий тип покриття, необхідно зрозуміти, які «сюрпризи» вас можуть очікувати в майбутньому.

повна герметичністьНайголовнішим мінусом натяжних стель вважається їх крихкість. Недбала установка або експлуатація призводить до появи подряпин або навіть розривів полотна. Якщо пошкодження відбувається під час установки, шкода відшкодовується за рахунок компанії, а, в разі, коли полотно пошкоджується вами, то платити доведеться за відновлення зі свого гаманця (і сума буде чималою, оскільки такі полотна натягаються цілком, а не квадратами).

При неправильному монтажі досить часто виникають проблеми зі збільшенням тиску між стелею і натягнутим полотном. З часом це призводить до хляпанню стелі через незначні рухи повітря (наприклад, протяг). Особливо це стосується стель з ПВХ – передбачити це практично неможливо, але ця неприємність легко усувається сервісом, який виробляв установку.

наявність швівВарто пам’ятати і про те, що освітлювальні прилади з великою потужністю не можна монтувати в натяжні стелі. Або ж необхідно обмежувати їх потужність. Недотримання цього правила загрожує появою некрасивого кола неправильної форми навколо світильника. Плафони повинні мати гарну термоізоляцією і бути спрямовані вниз. Якщо ви встановлюєте натяжнe стелю будь-якої фактури на кухні – переконайтеся, що робочі нагрівальні поверхні знаходяться на достатній відстані від полотна. Постійний вплив високих температур і пара здатна змінити колір покриття або деформувати матеріал – на ньому можуть з’явитися хвилі, бульбашки або воно просто провисне.

Ми розглянули найчастіші причини втрати заводського виду натяжних стель, однак при дотриманні нескладних правил використання – більшості з них ви зможете уникнути.