Догляд за натяжними стелями

Догляд за натяжними стелямиНатяжні стелі різних типів використовуються вже давно по всьому світу і користуються великою популярністю завдяки своїм властивостям і відмінному зовнішньому вигляду. Вони мають ідеально рівну поверхню, яка візуально збільшує висоту стель приміщення і додає світла. Який потрібен догляд за натяжними стелями ми розповімо далі.

Вони невибагливі в експлуатації і довговічні. Такого типу полотна застосовують не тільки для квартир і будинків, але і для комерційних приміщень – ресторанів, офісів, студій або нічних клубів. За допомогою таких покриттів можна створювати справжні шедеври: арки, багаторівневі стелі, намети та інші нестандартні види.

Незважаючи на простоту в побуті, вони все одно потребують певного і своєчасного догляду, що дозволяє значно продовжити термін служби і зберегти первинний вигляд.

Варіанти очищення поверхні

Варіанти очищення поверхніВони не вимагають застосування спеціалізованих засобів або апаратів, оскільки поверхня цих полотен просякнута антистатиком, відштовхуючим пил. Але з часом бруд, кіптява або жир (на стелі кухні) все одно дає про себе знати. Три основних види прибирання:

  • Чистка пилососом (перед застосуванням звіртеся з інструкцією виробника полотна). Використовується для видалення павутини. Дії повинні бути обережними, щоб не пошкодити тонке полотно насадкою. Можна використовувати піпідастр, але ні в якому разі не використовувати віник.
  • Сухе очищення за допомогою серветок. М’якою ганчіркою можна витирати натяжні стелі в житлових кімнатах. Не варто використовувати тканини з довгим ворсом, схильним до осипання та налипання на поверхні. Сатинові стелі краще обмітати сухою щіткою з м’яким ворсом.
  • Вологе прибирання стелі. Застосовується для будь-яких приміщень. Може здійснюватися за допомогою простої серветки, змоченою у воді, або з додаванням миючих засобів (рідкого мила або засобу для миття посуду). У кухні або у ванній кімнаті можна застосовувати спеціалізовані засоби для очищення, призначені для усунення нальоту (що не містять абразивних часток).

Глянцеві натяжні стеліПеред тим як приступити до очищення, необхідно зняти з рук кільця, браслети та інші прикраси, які здатні пошкодити ніжну поверхню.

Порада: глянцеві натяжні стелі фахівці рекомендують періодично протирати розчином нашатирного спирту – після цієї процедури поверхня засяє як нова. Для цього необхідно з’єднати воду і 10% нашатиру в пропорціях 9:1 (чистий спирт використовувати не можна). Після обробки полотна поверхню слід насухо витерти м’якою ганчіркою.