Види натяжних стель

Види натяжних стельНатяжні стелі застосовують не тільки для квартир і будинків, але і для комерційних приміщень – ресторанів, офісів, салонів або нічних клубів. Виробники пропонують великий асортимент якісних покриттів, виготовлених в різній кольоровій гамі, серед яких кожна людина зможе вибрати саме той варіант, який буде гармонійно вписуватися в інтер’єр будь-якого приміщення.

Монтаж стель різної фактури – це досить легке заняття, яке не потребує витрат великої кількості часу.

Основні різновиди полотен

Основні різновиди полотенНайпопулярнішим видом є глянцеві полотна. Вони мають ідеально рівну поверхню, яка візуально збільшує висоту стель в приміщені і за рахунок відображення роблять кімнату більш освітленою. При цьому – чим темніший колір глянцевого покриття, тим ефект «дзеркала» більш виражений. Вони стануть ідеальним вибором для малогабаритних типових забудов. Сучасна промисловість випускає більше сотні відтінків даної фактури.

Натяжні матові стелі створюють враження професійно виконаного гіпсокартонного перекриття. Виконуються в декількох варіантах білих і пастельних відтінках. Вони не володіють дзеркальним ефектом, зате ідеально підходять любителям стилів лофт, мінімал або класики. Крім того – це самий бюджетний вид стельового покриття.

«Металік». Зовні такі натяжні стелі нагадують глянцеві, але вони створюють унікальний блиск і сяйво металу. Вони інакше відображають приміщення – подібного ефекту ви не досягнете ніяким іншим методом. Правильно підібрані прилади освітлення допоможуть досягти неповторного переливання кольорів в кімнаті. Вони бувають бронзові, золотисті або сріблясті. Такі стелі є одними з найдорожчих видів.

тканинні полотнаТканинні полотна – це різновид термоусадочного сучасного матеріалу, що зовні нагадує міцну тканину. Їх відрізняє від класичних варіантів не тільки зовнішній вигляд, але і спосіб монтажу. Такі стелі не розігрівають перед установкою, а монтують при кімнатній температурі. Їх кольорова гамма досить обмежена (чорний, білий і деякі бежеві тони), однак вони не менш популярні глянцевих. Це пояснюється тим, що поверхня тканинних натяжних стель підлягає фотодруку – тобто на них можна наносити будь-який орнамент або малюнок, здатний стати гармонійним продовженням загального інтер’єру приміщення. Цей вид особливо полюбився дизайнерам.