Перфоровані натяжні стелі

Перфоровані натяжні стеліПерфоровані натяжні стелі – це абсолютне нововведення в світі стельових покриттів. Така фактура здатна вигідно підкреслити індивідуальність власника і розповісти про творчий підхід до декорування приміщень в хай-тек і інших сучасних дизайнерських стилях.

Відмінності перфорованих натяжних стель

Їх установка дозволяє проводити безліч експериментів з освітлювальними приладами. Навіть при використанні стандартного освітлення можна домогтися оригінального зовнішнього вигляду завдяки структурі полотна «в дірочках». А якщо застосовувати вбудоване освітлення, можна отримати всю багатогранність об’ємних ефектів, які дає фактура виробу.

Дизайнери інтер’єрів воліють монтувати полотна середньої прозорості поверх перфорованих. Це сприяє пом’якшенню і розсіюванню світла, що допомагає втілювати всі творчі задумки і додати затишку.

Відмінності перфорованих натяжних стельМонтаж покриттів такої фактури з кольоровою підсвіткою може створити в приміщенні відповідну атмосферу, наприклад, зробити імітацію неба на заході або яскравої зелені з сонячними променями. Світлодинамічні освітлювальні системи дозволяють домогтися неповторною гри світла і тіней. Плавні переходи в різні режими допомагають розслаблятися очам і дають м’яке освітлення. Світлодинамічна система з вбудованими фільтрами здатна створити в приміщенні зорову ілюзію розмірено поточної води або відблисків сонця на ній.

Крім цього, досить часто натяжні стелі з перфорацією застосовують в якості складових для створення ефекту зоряного неба.

Особливості

Особливості перфорованих натяжних стельОднією з основних переваг перфорованих натяжних стель вважається те, що вонj візуально збільшує загальний простір приміщення і робить його вище. Крім цього:

  • Стельові полотна являють собою шар додаткової ізоляції, що допомагає зменшувати рівень шуму від сусідів і затримує тепло.
  • Спеціальне просочення робить матеріали Пожежостійкими і антистатичними.
  • Натяжні стелі витримують вагу до 100 кг на м2, тому в разі затоплення вся вода залишиться між полотном і стелею, а не проллється на предмети інтер’єру і не зіпсує їх.

В силу гнучкості такі конструкції підходять для реалізації найсміливіших і складних в технічному плані дизайнерських рішень.