Натяжні стелі і температурні режими

Натяжні стеліЗ розвитком технологій натяжні стелі дешевшають і за вартістю вже можна порівняти з іншими видами стельового покриття. Це робить їх все більш популярними і зараз легко впізнавану гладку поверхню можна зустріти не тільки в розкішних будинках і дорогих офісах, але і в звичайних типових будівлях або заміських котеджах.

Здебільшого натяжні стелі монтують в опалювальних будівлях, в яких однакова температура тримається цілий рік і вологість знаходиться в межах норми. Але досить часто у замовників виникає бажання оформити цим стельовим покриттям незасклену лоджію або, наприклад, сауну.

Якщо ви замислюєтеся про щось подібне, то спершу ви повинні ознайомитися з фізичними можливостями цих полотен, так як неправильна систематична експлуатація значно скоротить термін служби виробів і змінить їх первісний вигляд.

Особливості тканинних і ПВХ-основЛогічно припустити, що різні матеріали, що використовуються для декорування стельової частини, мають різні показники.

Особливості тканинних і ПВХ-основ для виробництва натяжних стель

Тканинні варіанти виготовляються з поліестеру зі спеціальним просоченням з полімерів. Найнижча температура, яка вважається робочої для такого матеріалу – це мінус 30-40 С. Тому вони підходять для установки в неопалюваних приміщеннях – на верандах, балконах або в альтанках.

А ось використовувати їх в лазнях або саунах настійно не рекомендується – верхній поріг становить всього 80° С, в той час як температура в цих приміщеннях може досягати 100° С, а в деяких варіантах – ще вище.

Для натяжних стель з полівінілхлориду идеальной ідеальної вважається температура від +10 до + 40 ° С. Вихід за ці рамки загрожує деформацією виробу, що веде до повного руйнування конструкції. Але ця цифра може зменшуватися через використання вбудованих світильників, не призначених для полотен з плівки ПВХ. Якщо в приміщенні і так досить жарко і використовуються точкові освітлювальні прилади, що нагрівають поверхню, то такі області полотна можуть потемніти або взагалі розплавитися.

Натяжні стелі і температурні режимиТому ці стельові покриття не підходять ні для бань, ні для неопалюваних приміщень.

Тепер ви знаєте, що для низьких температур підходять тільки тканинні натяжні стелі, а для лазень краще не використовувати жоден з існуючих видів.