Перламутрові натяжні стелі

Перламутрові натяжні стеліОстаннім часом значною популярністю користуються перламутрові натяжні стелі, є одними з найкрасивіших і оригінальних типів виробів, які відрізняються ніжною поверхнею, що зовні нагадує шовк, і досить нестандартним переливанням безлічі відтінків. Вони допомагають візуально збільшити розміри приміщення, хоч і не володіють таким відбиваючим ефектом як глянцеві. При цьому вони відмінно блікують і створюють перлове сяйво.

Як і у випадку з натяжними стелями «Металік», перламутрове полотно досить специфічно і потребує певних стилістичних рішеннях інтер’єру обраного приміщення. Невеликий вибір відтінків компенсується унікальним і красивим зовнішнім виглядом. Їх поверхня має м’який і глибоким власним сяйвом, що підкреслює хороший смак власника. Такі стельові покриття відмінно поєднуються зі стилями хай-тек, модерн, лофт і мінімал, оскільки доповнюють металеві елементи декору і інтер’єри, в яких присутня імітація або натуральні камені.

Особливості перламутрових натяжних стельДля самостійного виконання перламутрові натяжні стелі використовують досить рідко. Найчастіше їх компонують з іншими фактурами (глянцевими або матовими). Перламутрові вставки здатні зонувати певні місця стелі, що відображає предмети, що стоять на підлозі.

Незважаючи на привабливий зовнішній вигляд, в даних покриттях можна виділити і деякі вади. Полотна, що мають таку фактуру, відносяться до різновидів преміум-класу, тому вони є досить дорогими. Крім високої вартості, існують і інші недоліки натяжних стель такого виду. Вони володіють великою вагою і товщиною, що збільшує складність установки і при цьому стають помітні зварні шви. Але з іншого боку, ці показники говорять про міцність і зносостійкость виробу.

Переваги перламутрових натяжних стельАле за великим рахунком, переваг у таких стельових покриттів набагато більше, ніж недоліків. Вони володіють антистатичним і шумопоглинальним ефектом, невибагливі в догляді, не вигорають на сонці і здатні утримувати велику вагу води в тому випадку, якщо вас затопили сусіди. Протягом тривалого терміну такі полотна не деформуються. Вони швидко монтуються, приховують всі наявні вади стель, що є важливою перевагою (особливо в хрущовках або сталінках). При цьому додаткові роботи з вирівнювання вам не знадобляться. В силу гнучкості такі конструкції підходять для реалізації найсміливіших і складних в технічному плані дизайнерських рішень.