Натяжні стелі для лазні

Натяжні стелі для лазніСучасний будівельний ринок пропонує широкий вибір вологостійких натяжних стель, які не бояться високих температур. Натяжні стелі для лазні повинні бути безпечними. Саме такий натяжна стеля стане відмінним варіантом для зовнішньої обробки стель в лазні.

Переваги натяжних стель для бань 

установка натяжної стелі в банюНатяжні стелі з ПВХ підходять для лазні (але не для саун) і мають масу позитивних якостей:

  • Тривалий експлуатаційний термін і простота в догляді. Очищати його від пилу і плям можна самостійно, головне – використовувати м’які ганчірочки і миючі засоби. Підійде і миючий пилосос, однак процедуру мийки потрібно проводити акуратно, щоб не пошкодити поверхню плівки.
  • Характеристики полівінілхлориду такі, що в ньому не заводиться цвіль або грибки. Це важливо для лазні з підвищеною вологістю і постійно високою температурою. Крім того, стійкість до конденсату і температурних перепадів дозволяє зберігати первісний вигляд виробу навіть після багатьох років експлуатації.
  • Навісні ПВХ полотна служать відмінною маскуванням будь-яких недоліків основних стель в лазнях. Крім того, за металевими профілями конструкції розміщуються кабелі комунікації, що не тільки надає естетичності приміщенню, а й захищає їх від механічних пошкоджень.

Натяжні стелі при використанні в опалювальному приміщенні практично не мають недоліків. Єдине – матеріал може пузиритися і провисати в умовах високих температур, але це зустрічається тільки при несумлінному монтажі полотна. Тому, щоб стеля в лазні радував вас не один десяток років, слід довіряти виконання робіт по установці професіоналам, відмінно знають свою справу.

Натяжна стеля в лазні

Варто пам’ятати, що якість натяжної полотка для лазні має бути на вищому рівні, тому категорично не рекомендується економити на вартості. Зовсім дешеві варіанти швидко прийдуть в непридатність, і вам доведеться ще раз витрачатися на установку нових.

Корисні поради

При очищенні полотен слід використовувати тільки неабразивні миючі засоби і м’які ганчірочки, щоб не пошкодити ідеально гладку поверхню. Добре підходить звичайний миючий засіб для посуду. Результатом неакуратного поводження стають плями, які самостійно видалити практично неможливо. У такому випадку фахівці настійно не рекомендують експериментувати, а викликати клінінгову компанію, яка має спеціальним обладнанням і очисними розчинами.