Демонтаж натяжних стель з тканини

Демонтаж натяжних стель з тканиниПричини демонтажу тканинних підвісних стель можуть бути різними: ремонт комунікацій, що проходять за полотном; деформація фрагментів матеріалу; затоплення сусідами зверху або переїзд.

Цю процедуру можна проводити самостійно для кліпсового та гарпунного методу закріплення стельового покриття. Однак варто пам’ятати, що недотримання правил і послідовності дій призведе до псування натяжної стелі і фінансових витрат на придбання нового. Тому, якщо ви не впевнені в своїх силах, то надати процедуру безпечного зняття тканини слід професіоналам будівельно-ремонтних компаній.

Інструменти, необхідні для демонтажу тканинного натяжної стелі

Для того, щоб зробити демонтаж підвісних тканинних стель, вам буде потрібно запастися певним інструментарієм:

  • будівельний шпатель. Для зручності і додаткового захисту стельового покриття його робочу поверхню бажано перемотати широким скотчем;
  • пасатіжами;
  • будівельними рукавички;
  • стійка драбина.

Інструменти для демонтажу тканинної натяжної стеліРоботи по зняттю натяжної стелі з тканини трохи простіше демонтажу полівінілхлоридних варіантів, тому що не потрібно застосування теплової гармати, але вони мають один нюанс: майже у всіх випадках тканинні стельові покриття закріплюються до навісної конструкції за допомогою кліпс, які не відрізняються особливою надійністю. Через це частково демонтувати матеріал не представляється можливим: велика напруга від кріплень може пошкодити тканину і профілі. Якщо видемонтуете стелю, щоб злити воду, що скупчилася після затоплення, то спершу потрібно знеструмити проводку.

Важливий момент: тканинну натяжну стелю необхідно знімати від центру у напрямку до кутів.

В першу чергу треба зняти стельовий плінтус, що приховує стик стелі і профілю. Робиться це шляхом акуратного відділення декоративної вставки від основної конструкції за допомогою будівельного шпателя. Роботи слід проводити в рукавичках, щоб не бруднити тканину. Після цього на багеті потрібно намацати кріплення і відстебнути від них полотно.

Тканинна натяжна стеляЯкщо для безшовних тканинних стель застосовується клинове кріплення, то починати знімати його слід від середини стіни.

Успішність повторного натягу буде залежати від сумлінності первісного монтажу. Тканинне полотно, спочатку відрізане «впритул», заново розтягнути практично неможливо.