Гарпунний метод установки натяжної стелі

Гарпунний метод установки натяжної стеліНайпоширенішим, надійним і довговічним способом монтажу натяжних стель є гарпунний метод. Свою назву він отримав завдяки кріпильному елементу, що утримує всю конструкцію, який має клиноподібну форму з автоматично замикалися виступаючими зубцями. & Nbsp; Гарпунний метод установки натяжної стелі безпечний і не викличе побоювань зриву. 

Як це працює

Установка натяжної стеліТехнологія установки гранично проста, але має високий коефіцієнт міцності кріплень, що робить її вибір найкращим серед інших варіантів. Основна частина робіт проводиться до безпосередньої установки натяжної стелі, тому суб’єктивно – це найшвидший спосіб монтажу.

  1. Майстер проводить ретельний вимір приміщення, враховуючи всі кути, вигини, освітлювальні прилади, інженерні комунікації та інші елементи, які мають вплив на форму полотна.
  2. У комп’ютерній програмі здійснюються розрахунки, на підставі яких виготовляється форма натяжної стелі з ПВХ-тканини.
  3. На спеціальному ТВЧ-верстаті по периметру полотна приварюється кріплення – гарпун.
  4. На стіни кімнати кріпиться пластиковий або алюмінієвий багет, який служить для утримання гарпуна і приймає на себе все навантаження від натяжної стелі.
  5. Спеціальною лопаткою або тонким шпателем тканину заправляється під багет, де відбувається замикання гарпуна в замку.
  6. За допомогою газової або електричної теплової гармати ПВХ розігрівається, що дозволяє працювати з ним без остраху пошкодити.
  7. Після охолодження відбувається остаточна усадка полотна, воно сильно натягується і створює єдину площину.

Завдяки тому, що переважна частина робіт виконується в майстерні, сам процес монтажу займає зовсім небагато часу, що досить зручно, якщо установка натяжної стелі є однією з частин загального ремонту.

Плюси використання гарпунного методу

Плюси використання гарпунного методуВисока швидкість – не єдина позитивна риса даного способу монтажу:

  • Приварене до полотна кріплення дозволяє демонтувати натяжні стелі у разі необхідності.
  • Завдяки точним розрахунками встановлювати полотно з привареним гарпуном можна в приміщенні будь-якої форми.
  • Конструкційні особливості дозволяють здійснити прихований монтаж, коли тканину стелі і нижній край кріплення знаходяться в одній площині і всі технологічні елементи заховані.

Використання гарпунного методу установки натяжних стель дозволяє вмілому майстру створювати багатоярусні або комбіновані конструкції, що робить його найбільш універсальним варіантом.