Демонтаж натяжних стель з ПВХ

Демонтаж натяжних стель з ПВХНатяжні стелі володіють не тільки красивим зовнішнім виглядом і відмінними характеристиками використання. Одним з основних його переваг прийнято вважати можливість демонтажу стелі у разі необхідності. У разі, якщо ви переїжджаєте і хочете забрати з собою стельове покриття, то дотримуючись в точності з усіма застереженнями можна виконати демонтаж натяжних стель з ПВХ самостійно.

Перед виконанням робіт по зняттю натяжної стелі слід звернути увагу на методи, за допомогою яких він монтувався. кліпсовой або гарпунний спосіб дозволить без проблем провести операцію, а ось штапіковий варіант не дозволить вам зняти полотно без пошкоджень.

Звертаємо увагу: якщо ви точно знаєте, що переїзд планується через кілька років, то при фінішній обробці стелі фахівці не рекомендують використовувати штапік.

Інструменти, необхідні для демонтажу натяжної стелі з ПВХ

Необхідні інструменти для демонтажуДля того, щоб зробити демонтаж підвісних ПВХ стель, вам буде потрібно запастися певним інструментарієм:

  • теплова гармата;
  • звичайний шпатель. Для зручності і додаткового захисту стельового покриття його робочу поверхню бажано перемотати широким скотчем;
  • кусачки;
  • будівельні рукавички;
  • стійка двоступенева драбина.

На початку прочісування необхідно усунути з приміщення все легкоплавільние предмети, тому що використання теплової гармати може їх пошкодити і привести до деформації. У разі, коли віконні рами виконані зі склопластику, то їх слід завісити щільною тканиною.

Безпосередньо процес зняття натяжних стель

Процес зняття натяжних стельДемонтаж натяжних стель з полівінлхлоріда починається від кута у напрямку до центру приміщення. На першому етапі потрібно акуратно зняти стельовий плінтус, що приховує стик стелі і профілю. Робиться це шляхом відділення декоративної вставки від основної конструкції за допомогою шпателя. Потім шляхом промацування визначається місцезнаходження гарпунів. Полотно в цих місцях потрібно прогріти тепловою гарматою. Знімати натягнутий матеріал без попереднього розігріву можна, тому що він отримає пошкодження в будь-якому випадку. Нагріте стельове полотно провисає. Це допомагає витягувати з кріплень гарпуни за допомогою плоскогубців. Після цього натяжна стеля акуратно знімається руками в рукавичках, щоб на поверхні нагрітого ПВХ не залишалося слідів.